Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      
Вівторок, 29 січня 2013


Друк

26 листопада 2012 року                                                                                 №389

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право власності

на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Приймаченку Юрію Михайловичу  в межах

Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Приймаченка Юрія Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Приймаченку Юрію Михайловичу  в межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Приймаченку Юрію Михайловичу  в межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення - рілля.

 

2. Передати у власність Приймаченку Юрію Михайловичу земельну ділянку з кадастровим номером 3224084300:03:018:0021 площею 3,3115 га (з них ріллі-3,3115 га); оформити та видати Приймаченку Юрію Михайловичу  державний акт на право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення“ не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         О.В.Левчук

Переглядів: 793
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                            №388

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого-економічне обґрунтування

сівозміни та впорядкування угідь                                                                               ПП “Технофарм - Україна“ в межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання ПП “Технофарм - Україна“ про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, та керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12                    розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ПП “Технофарм-Україна“ (с.Великополовецьке, вул.Новоселиця, 2-а, код ЗКПО 31949739), орієнтовною площею 1770 га, на території Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ПП “Технофарм-Україна“ виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                          О.В.Левчук

Переглядів: 833
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                    №387

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ТОВ «Агрофірма» Нива»в межах Пищиківської

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Агрофірма» Нива»Нагорного М.Б. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого - економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ТОВ «Агрофірма» Нива» (с.Пищики) площею 1848,5125 га на території Пищиківської   сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Агрофірма» Нива»виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                         О.В.Левчук

Переглядів: 747
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                           №386

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою

щодо відведення в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

ТОВ «Нертус» в межах Сквирської міської ради

 

Розглянувши клопотання директора ТОВ «Нертус» Діхтенка О.В. про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 10,7900 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах Сквирської міської ради, за рахунок земель, які раніше були надані в постійне користування ВАТ «Сквирарайагрохім», враховуючи державну реєстрацію припинення юридичної особи та керуючись ст.ст. 17, 93, 122, 123, п.2,3 ст.134, п.12  розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Цивільним кодексом України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», “Про оренду землі”, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України   від 26.05.2004 року за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 10,7900 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах Сквирської міської ради.

 

2. Розробку технічної документації із землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ТОВ «Нертус» виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                    О.В.Левчук

Переглядів: 794
 Друк

26 листопада 2012 року                                                                                   №385

Про внесення змін до розпорядження

голови Сквирської райдержадміністрації

від  27.03.2003 року № 175

 

Розглянувши заяву гр. Колодєй Володимира Гавриловича про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 27.03.2003 року №175, керуючись ст.6, п.7 ст. 13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України»:

 

1. Внести до розпорядження голови райдержадміністрації від 27.03.2003 року  №175 «Про надання у власність земельних ділянок членам садово-городнього товариства «Фіаніт» в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району» наступні зміни:

у додатку до розпорядження слово «Колодій» замінити на слово «Колодєй».

 

2. гр. Колодєю В.Г. відповідно до вимог чинного законодавства, у судовому порядку встановити невідповідність даних державного акта до паспортних даних.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      О.В.Левчук

 

 

 

 

 

Переглядів: 672
 Друк

21 листопада 2012 року                                                                           №379

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельних ділянок 32-ом громадянам

для ведення особистого селянського господарства

в межах Великополовецької сільської ради

 

Розглянувши заяви 32-х громадян про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельзапасув межах Великополовецької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 16 від 16.10.2012 та №17 від 31.10.2012) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрі України  від 26.05.2004  за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок 32-м громадянам,наведеним в додатку до цього розпорядження,із земель запасу(земельна ділянка площею 33,79 га) в межах Великополовецької сільської радидля ведення особистого селянського господарства.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Громадянам, наведеним в додатку до цього розпорядження, виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

 

4. Термін дії даного дозволу 1 рік з дати прийняття.

 

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації                                                   М.Д. Горбалінський

Переглядів: 681
 Друк

21 листопада 2012 року                                                                            №378

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо

відведення у власність земельної ділянки

гр. Задворному Сергію Анатолійовичу  для

ведення особистого селянського господарства в межах

Селезенівської сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Задворного Сергія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Селезенівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 16 від 16.10.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004 року за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Задворному Сергію Анатолійовичу площею 2,0 га із земель запасу в межах Селезенівської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. гр. Задворному Сергію Анатолійовичу виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

 

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                        М.Д. Горбалінський

Переглядів: 724
 Друк

19 листопада 2012 року                                                                                  №377

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ПП «Технофарм-Україна» в межах Великополовецької сільської  ради

Розглянувши клопотання приватного підприємтсва з іноземними інвестиціями «Технофарм-Україна» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 27 шт. загальною площею 91,10 га в межах Великополовецької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 16 від 16.10.2012 року) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду ПП «Технофарм-Україна» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 27 шт. загальною площею 91,10 га за №№ 114, 121, 122, 126, 127, 128, 132, 140, 141, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ,153, 315, 334, 339, 350, 351, 358, 361, 368, 532, 533  відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Гігант» с. Великополовецьке, вартістю 2216940,300 гривень на території Великополовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 88785,61 грн (вісімдесят вісім тисяч сімсот вісімдесят п’ять гривень 61 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                             30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Великополовецької сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Великополовецькій сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                        М.Д.Горбалінський

Переглядів: 770
 Друк

19 листопада 2012 року                                                                               №376

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

гр. Стецюк Яні Олександрівні

для ведення особистого селянського господарства

в межах Кривошиїнської сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Стецюк Яни Олександрівнипро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 17 від 31.10.2012 року) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26.05.2004  за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Стецюк Яні Олександрівні площею 0,85 га із земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. гр.Стецюк Яні Олександрівні  виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                     М.Д. Горбалінський

Переглядів: 671
 Друк

19 листопада 2012 року                                                                          №373

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

гр. Поспелову Леоніду Миколайовичу

для ведення особистого селянського господарства

в межах Кривошиїнської сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Поспелова Леоніда Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 17 від 31.10.2012) та керуючись ст.ст. 17, 33, ч.1 ст.81, 116, 118, 121, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поспелову Леоніду Миколайовичу  площею 0,85 га із земель запасу в межах Кривошиїнської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. гр.Поспелову Леоніду Миколайовичу  виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі необхідності) подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                      М.Д. Горбалінський

Переглядів: 715
 


Сторінка 1 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack