Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2012
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
грудня 2012


Друк

Сквирська МДПІ повідомляє наступне, що в зв'язку із введенням в дію з 01.01.2013 норм абзаців другого та третього п. 7 ст. З Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі — Закон №265) щодо надання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі -РРО) до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку за технологією Національного банку України, повідомляємо таке. Переглядів: 606

  Read More...Друк

У День Святого Миколая  представники Сквирської МДПІ відвідали дитячий будинок “Надія”, що в с.Кривошиїнці Сквирського району.  Серед представників податкової інспекції, які завітали   до дитячого будинку були : заступник начальника МДПІ С.С. Бобровський, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Сквирської МДПІ Л.В. Сергієнко, зав.сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю І.Є. Сиворакша.

Переглядів: 669
  Read More...Друк

Дозвольте щиро привітати усіх вас з Днем місцевого самоврядування, подякувати за сумлінну працю в ім`я розквіту міста і сіл, ініціативу, відповідальність. Завдяки вам успішно реалізується Програма соціально - культурного та культурного розвитку району, утримуються міцні позиції в агропромисловому секторі.

Щиро бажаю відмінних успіхів на шляху звершення великих завдань, покликаних зміцнювати самоврядні позиції громад, здоров`я, щастя, родинного благополуччя і тепла. Нехай кожному посміхається доля, на столі завжди будуть хліб і сіль, в Україні - злагода і мир!

З повагою

Голова райдержадміністрації                        М.Д.Горбалінський

 

Переглядів: 576
 Друк

У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Збрoйних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави.

У пам'яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

6 грудня – святo чoлoвіків – чoлoвіків, які захищають спoкій наших дoмівoк, лицарів, здатних завжди підставити свoє сильне плече чарівній пoлoвині людства.

Зі святoм Вас – чoлoвіки!

З повагою

Голова райдержадміністрації                           М.Д.Горбалінський

Переглядів: 558
 Друк

5 грудня 2012 року у залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної ради Б.В. Соболя відбулося 17 сесія Сквирської районної ради.

Розглянуто питання:


1. Інформація про стан доріг та їх облаштування технічними засобами організації дорожнього руху.

(Доповідачі: Р.П. Скарбовійчук – начальник філії «Сквирське районне дорожнє управління, В.М. Горбалінський – перший заступник міського голови, О.В. Павленко – головний інженер Таращанського ДЕТ);

2. Про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку у Сквирському районі на 2011-2015 роки.

(Доповідачі:  О.В. Левчук – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, Ю.Л. Вовк – начальник Сквирського РВ ГУ МВС України у Київській області);

Переглядів: 647
  Read More...Друк

Київщина - чарівний край в якому проживає понад 2 мільйони людей. Жителі Київщини прекрасні люди, справжні трударі, аграрії. Через Київську область проходить 16 доріг державного значення, які з’єднують столицю України з усіма куточками нашої Батьківщини. Як і в будь - якому регіоні міліція щодня розкриває злочини, проводить профілактичні заходи по правовій освіті населення. Однією з найактуальніших проблем сьогодення  є стан аварійності на території області.     Нажаль з початку року на автошляхах Київщини  внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинуло більше 400 людей та 2300 людей отримали травми різного ступеню тяжкості. За цими цифрами криються людські трагедії, обірвані життя, скалічені долі в переважній більшості молодих людей.  Переглядів: 959

  Read More...Друк

1 грудня 2012 року в приміщенні Кривошиїнського сільського Будинку культури відбулася неординарна зустріч -вечір-спогад, присвячений світлої пам'яті Василя Бартоломійовича Майбороди. Він був блискучим майстром, неперевершеним творцем хорової мініатюри, чудовим педагогом, який все своє життя віддав великій справі естетичного й культурного виховання дітей та дорослих. За щиру любов до пісні, за талант і працелюбність його поважали і в селі, і в районі. Багато довелось попрацювати з хором, але його талант, велике терпіння, вмілий підхід до людей увінчались успіхом – хор був удостоєний звання народного. В залі зібралося чимало жителів села, шанувальників творчості та запрошені гості. Переглядів: 782

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack