Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2014
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
вересня 2014


Друк

29 вересня вся світова спільнота відзначала 73 річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.

З нагоди вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру в навчальному закладі "Сквирське вище професійне училище" викладачем історії Вдовиченком Іваном Івановичем проведений урок пам’яті « Живи і вічно пам’ятай».

Переглядів: 498
  Read More...Друк

Сквирська районна державна адміністрація (організатор)

оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних

маршрутах загального користування.

Перелік об’єктів конкурсу на 29 жовтня 2014 року наведений в додатку

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводяться відповідно статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275

Переглядів: 377
  Read More...Друк

Тетіївська ОДПІ нагадує, що мінімальна зарплата не може бути меншою за прожитковий мінімум. В іншому випадку роботодавцеві загрожує фінансова, адміністративна, а то й кримінальна відповідальність

Трудові відносини в Україні регулюються Кодексом законів про працю України, Законом України від 24.03.95 р. №108/95-ВР «Про оплату праці» (далі - Закон №108) та іншими нормативними актами з цих питань.

Відповідно до статті 2 КЗпП громадяни України мають право на працю, тобто на одержання робот з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру.

Переглядів: 520
  Read More...Друк

 

У приміщенні Сквирської центральної районної бібліотеки під головуванням співробітника цього закладу Писаренко І.А. відбулося чергове засідання літературно-поетичного клубу «Сузір’я» до складу якого входять поети, літератори, літературо та мовознавці Сквирщини. Зустріч була присвячена осінній порі та відзначенню в нашій державі Дня людини похилого віку.

Переглядів: 484
  Read More...Друк

Згідно з пунктом «д» статті 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення», у стаж роботи зараховують навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі (на підставі дипломів, атестатів, відповідних довідок тощо). Переглядів: 450

  Read More...Друк

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Христюк Дмитро дає юридичні консультації з двох поширених питань минулого тижня, проблематика яких стосується пільг на медичну допомогу, а також про порядок присвоєння звання Герой України та пільги громадянам, яким воно присвоюється.

1. Пільги на отримання медичної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей. Відповідно до статті 11 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”,                                                                                                             військовослужбовці, військовозобов'язані  та резервісти,  які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, мають право на безоплатну кваліфіковану медичну   допомогу   у військово-медичних закладах охорони  здоров'я. Військовослужбовці щорічно   проходять   медичний   огляд,   щодо   них   проводяться лікувально-профілактичні заходи.

Переглядів: 427
  Read More...Друк

У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в Об’єднаній енергетичній системі України і її окремих частинах, наразі стає питання економно та раціонально використовувати електричну енергію та не користуватися одночасно декількома потужними електроприладами.

Особливо актуальним питанням є зниження електроспоживання у години найбільшого навантаження енергосистеми: з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 22:00 години. Саме в ці години споживачі вмикають одночасно найбільш енергоємні електроприлади: електричні плити, електрочайники, кондиціонери, бойлери, теплі поли, праски, пральні машини і т.д.

Переглядів: 388
  Read More...Друк

З нагоди відзначення Дня партизанської слави у навчальних групах ДНЗ "Сквирське вище професійне училище" викладачами історії Вдовиченко І.В. та Вдовиченко І.І. проведені інформаційні години.

Заходи проведені з метою: розширити знання учнів про партизанський рух в Україні та в рідному місті, відкарбувати в їхній пам'яті імена найвідоміших діячів партизанського руху; сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого нашої Батьківщини; виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України, пошану до ветеранів війни.

Переглядів: 595
  Read More...Друк

03 жовтня 2014 року (м. Біла Церква) відбудеться безкоштовний кущовий семінар для платників податків на тему: “Актуальні питання роз’яснення норм податкового законодавства України” за участі керівних працівників та провідних фахівців ГУ Міндоходів у Київській області та територіального відділення "Асоціація платників податків України" в Київській області.

Адреса проведення семінару: м. Біла Церква, бул. 50 років Перемоги, 12 (Актова зала Білоцерківської ОДПІ)

Переглядів: 368
  Read More...Друк

Тетіївська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області повідомляє, що працює  інформаційно-довідковий ресурс . Система «ЗІР» дозволяє здійснити інтелектуальний та/або динамічний пошук, тобто, за ключовими словами, їх частинами, з урахуванням суті питання або по реквізитах (виду податку або тематиці питання).

Переглядів: 370
  Read More...


Сторінка 1 з 10
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack