Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2011
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
вересня 2011


Друк

13 вересня у Сквирській центральній районній лікарні відбулася церемонія відкриття почесної дошки з нагоди присвоєння закладу імені всесвітньо відомого лікаря – нейрохірурга та анестезіолога, доктора медичних наук, професора Каліфорнійського університету (США) В.Л. Зельмана, який цими днями відвідав рідну Сквиру. Переглядів: 907

  Read More...Друк

11 вересня наш уславлений земляк - професор анестезіології та нейрології Південно-Каліфорнійського університету, доктор Російської академії медичних наук, почесний громадянин міста Сквири Володимир Зельман  та його друг -  професор кардіології цього ж університету Борис Симкович відвідали Сквирську центральну районну лікарню.

Переглядів: 967
  Read More...Друк

За ініціативи Головного управління державної служби України започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» (постанова Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація»).

Метою Конкурсу є виявлення кращих форм і методів організації роботи з населенням, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду з питань якості державних (адміністративних) послуг та своєчасності їх надання, пропаганда та підняття престижу державної служби та державного службовця, заохочення, стимулювання державних органів, які працюють на високому професійному рівні.

Враховуючи особливості функціональних повноважень органів виконавчої влади та їх організаційно-правовий статус Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

- центральні органи виконавчої влади;

- центральні органи виконавчої влади, які мають свої територіальні органи;

- Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;

- районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації, міські державні адміністрації.

Конкурси за номінаціями проводяться паралельно.

Офіційний веб-сайт Всеукраїнського конкурсу „Приязна адміністрація” www.pryiazna.gov.ua

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Приязна адміністрація”»

ПОРЯДОК проведення Всеукраїнського конкурсу „Приязна адміністрація”

А Н К Е Т А споживача послуг, що надає орган виконавчої влади

 

Переглядів: 95309
 Друк

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості. Завдяки розвитку підприємництва кожна родина має стати заможною, а країна - процвітаючою. Висловлюю Вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Щиро бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого народу.

З повагою

Голова Сквирської районної

державної адміністрації                                                 Микола Горбалінський

Переглядів: 1071
 Друк

м. Сквира

від 10 серпня 2011 року                                                                                № 433

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право

власності на земельну ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва Филипенко Надії

Володимирівні в межах Шамраївської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши клопотання Филипенко Надії Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Филипенко Надії Володимирівні в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Филипенко Надії Володимирівні в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність Филипенко Надії Володимирівні земельну ділянку кадастровий номер 3224088200:05:015:0009 площею 3,1303 га (з них ріллі-3,1303 га) за №401 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Роставиця», оформити та видати Филипенко Надії Володимирівні державний акт на право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

 

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                                М.Д. Горбалінський

Переглядів: 1333
 Друк

Сквира

від 30 серпня  2011 року                                                                                № 474

 

 

Про звільнення Борисенко В.В.

 

 

Відповідно до Закону України “Про місцеві  державні адміністрації”,     п.1 ст.38 Кодексу законів про працю України:

 

Звільнити Борисенко Вікторію Валентинівну з 01.09.2011  з посади спеціаліста     І категорії загального відділу апарату райдержадміністрації за власним бажанням.

 

Підстава: заява Борисенко В.В.

 

 

 

Голова  адміністрації                                                              М.Д.Горбалінський

Переглядів: 1408
 Друк

м. Сквира

від 30 серпня 2011 року                                                                               № 473

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 13.09.2007 №583

«Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо приватизації земельних ділянок в розмірі земельних часток (паїв) з оформленням державних актів на право власності

на земельні ділянки членам фермерського господарства «Мрія»

в межах Селезенівської сільської ради»

 

Розглянувши клопотання голови ФГ «Мрія» Михайлова В.Д. про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 13.09.2007 № 583 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок в розмірі земельних часток (паїв) з оформленням державних актів на право власності на земельні ділянки членам фермерського господарства «Мрія» в межах Селезенівської сільської ради», керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 124,  п.12 розділу Х “Перехідних положень” Земельного кодексу України, Законами України ’’Про оренду землі’’, ’’Про плату за землю’’:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 13.09.2007 № 583 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо приватизації земельних ділянок в розмірі земельних часток (паїв) з оформленням державних актів на право власності на земельні ділянки членам фермерського господарства «Мрія» в межах Селезенівської сільської ради»,  (далі в тексті - розпорядження) наступні зміни:

2. Пункт 5 цього розпорядження викласти в новій редакції: «Встановити річну орендну плату в розмірі 3 %  від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки (нормативна грошова оцінка земельної ділянки загальною площею –  6,2749  га становить 74709,96 грн.), що складає 2241,30 гривень (дві тисяч двісті сорок одна) гривень на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом 30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця  на  розрахунковий рахунок Селезенівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому  діючим законодавством

3. Орендарю після прийняття цього розпорядження, в установленому порядку, внести відповідні зміни до договору оренди землі від 22.09.2007, укладеного між ним і Сквирською райдержадміністрацією та зареєстрованого Сквирським районним відділом Київської регіональної філії Державного підприємства „Центр державного земельного кадастру” при Держкомземі України, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 02.10.2007 року за №040734800154.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

 

Голова адміністрації                                                               М.Д. Горбалінський

 

Переглядів: 1340
 Друк

м.Сквира

від 30 серпня 2010 року                                                                              № 471

 

Про призначення Скарбовійчук І.Ю.

 

 

Відповідно до Закону України “Про місцеві  державні адміністрації”,  ст.ст.15, 25, 26, ч.5 ст.33 Закону України “Про державну службу”:

 

1. Призначити Скарбовійчук Ірину Юріївну  з 30 серпня 2011 року на посаду головного спеціаліста сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації як таку, яка успішно пройшла конкурсний відбір.

 

2. Встановити Скарбовійчук І.Ю. посадовий оклад згідно зі штатним розписом.

 

3. Присвоїти 14 ранг державного службовця як такій, яка займає  посаду сьомої категорії.

 

Підстава: заява Скарбовійчук І.Ю., протокол конкурсної комісії, подання керівника апарату райдержадміністрації

Голова  адміністрації                                                               М.Д.Горбалінський

Переглядів: 1386
 Друк

м. Сквира

від 30 серпня 2011 року                                                                            №470

Про організацію виконання в районі доручення

голови облдержадміністрації за підсумками роботи

з інвентаризації послуг, що надаються

облдержадміністрацією, місцевими органами

виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22 серпня 2011 року №143 за підсумками роботи з інвентаризації послуг,  що надаються облдержадміністрацією, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 737 „Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг” від 05 січня 2011 року № 33 „Деякі питання надання платних адміністративних послуг":

1. Визначити відповідальним за проведення інвентаризації адміністративних послуг,  що надаються структурними підрозділами райдержадміністрації, та органами місцевого самоврядування району начальника управління економіки райдержадміністрації Лупул С.П.

 

2.  Начальнику управління економіки райдержадміністрації Лупул С.П. підготувати проект розпорядження про утворення робочої групи, відповідальної за  проведення інвентаризації адміністративних послуг, що надаються райдержадміністрацією, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району, на предмет їх відповідності вимогам законів України, постанов Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 737 „Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг” і від 5 січня 2011 року № 33 „Деякі питання надання платних адміністративних послуг", та вимогам Президента України щодо відмови від надання послуг, не пов'язаних з виконанням покладених на них завдань, усунення від надання адміністративних послуг посередників, а також підприємств, небюджетних установ та організацій, значного зменшення кількості та вартості послуг (далі –Робоча група).

 

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, Сквирському міському голові, сільським головам району, поліпшити організаційні засади щодо надання адміністративних послуг у структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних громадах району, для чого збільшити часи прийому громадян адміністративними органами до 20:00 у будні дні та до 16:00 у суботу, створити належні умови у приміщеннях, призначених для прийому громадян, забезпечити вільний та зручний доступ до адміністративних органів особам літнього віку та особам з обмеженими можливостями.

Про проведену роботу інформувати сектор контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату райдержадміністрації щомісячно до 3 числа місяця наступного за звітним.

Сектору контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату райдержадміністрації щомісячно до 5 числа місяця наступного за звітним направляти відповідну інформацію відділу роботи із зверненнями громадян Київської облдержадміністрації.

 

4. Робочій групі, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити розробку рішень голови адміністрації, Сквирського міського голови, сільських голів району  щодо:

4.1 скасування (упорядкування) адміністративних послуг, які надаються місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району.

Звіт про проведену роботу направити робочій групі облдержадміністрації до                      26 вересня 2011 року.

4.2. скасування рішеннь щодо делегування місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району, бюджетними установами повноважень з надання адміністративних послуг іншим суб'єктам, які не належать до бюджетних установ.

Про проведену роботу проінформувати робочу групу облдержадміністрації до                      01 вересня 2011  року.

 

5. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, Сквирському міському голові, сільським головам району:

5.1 до 1 вересня 2011 року забезпечити зарахування коштів, отриманих за надання платних адміністративних послуг, виключно на рахунки, відкриті в органах казначейства.

5.2. вжити заходів щодо недопущення вимагання від споживачів адміністратив­них послуг документів, не передбачених законодавством для одержання такої послуги.

 

6.  Державному адміністратору, керівникам дозвільних органів:

6.1. забезпечити подання інформації про видані, анульовані та переоформлені документи дозвільного характеру до Загальнодержавного реєстру документів дозвільного характеру.

6.2. забезпечити впровадження систем електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами.

6.3. вжити заходів для забезпечення переходу до видачі з 01 січня  2012 року всіх документів дозвільного характеру за принципом „єдиного вікна”.

 

7. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, Сквирському міському голові, сільським головам району забезпечити здійснення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів. З цією метою скласти та затвердити плани-графіки проведення заходів із відстеження результативності прийнятих регуляторних актів та оприлюднити їх на офіційному веб-сайті райдерж­адміністрації.

Про вжиті заходи інформувати головне управління економіки облдержадміністрації щокварталу до першого числа наступного за звітним.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Левчука О.В.

 

Голова адміністрації                                                                М.Д.Горбалінський

Переглядів: 1380
 Друк

м. Сквира

від 29 серпня 2011 року 468

 

 

Про внесення змін до складу робочої комісії

з питань координації діяльності

з надання населенню житлових субсидій  за

спрощеним порядком при райдержадміністрації

 

Відповідно до  пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” :

1. Внести зміни до складу робочої комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком :

 

– Увести до складу комісії:

1. Савченка Юрія Анастасійовича, виконуючого обов’язки  начальника  комунального підприємства “Сквираводоканал” ;

2. Вовка Михайла Івановича, начальника комунального підприємства „Сквирське комунальне господарство”;

 

– Вивести  зі складу комісії:

1. Саченка Олександра Йосиповича;

2. Засімовича Василя Сергійовича.

 

 

 

Голова   адміністрації                                                                    М.Д. Горбалінський

Переглядів: 1517
 


Сторінка 1 з 7
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack