Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
серпня 2019


Друк

28 серпня в Сквирській центральній районній бібліотеці проведено зустріч з волонтером, місцевою поетесою Людмилою Геннадіївною Гриценко. Захід «Іловайськ: кров, що пролилася, - кров за Україну!», присвячено 5-ій річниці Іловайської трагедії та вшануванню пам’яті загиблих захисників України. Людмила Гриценко - великий патріот нашої країни, яка живе її болями і радощами. Зі щемом в серці, з болем в душі декламувала авторка власні вірші насичені патріотизмом: «Катам не пробачить», «А там, під Іловайськом», «Ти знаєш, брате?», «Вони для нас Герої», «Весняні сподівання» (присвята воїну-снайперу Саші «Тихому»), «Чекали танки», «Виїзд» (присвячено бійцю з «Айдару»,позивний «Лютий»), «Мовчить ефір» (присвячено Вані Пантілєєву, позивний «Міміно»), «Сповідь снайпера», «Мій добрий татку», «Я знаю як чекати із війни» та «Молитва».

Гострим болем і великою тугою пройнятий кожен її твір. Своїми віршами Людмила Геннадіївна проникає в душу кожному: відкриває той бік війни, який бачать наші захисники і передає його нам.

Переглядів: 35
 Друк

29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих українських військових, учасників війни на Сході України. Саме цього дня 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. 29 серпня «зелений коридор», попри обіцянки про безпеку, опинився під прямим вогнем російських військових і бойовиків. З метою вшанування пам’яті Героїв - захисників незалежної України в бібліотеках Сквирщини проведено цикл заходів: презентація матеріалів «Війна, якої не було: хроніка Іловайської трагедії» (21.08. Тарасівська бібліотека - філія), година пам’яті «Наші Герої-земляки завжди в наших серцях» (26.08. Рудянська бібліотека - філія), година вшанування «Фантомний біль: події в Іловайську згадує вся Україна» (27.08. Малолисовецька бібліотека - філія), година вшанування «Іловайський котел - цей день в історії України» (28.08. Шамраївська бібліотека - філія), віче пам’яті «Герої сьогодення: Іловайськ - лицарі неба» (28.08. Великополовецька бібліотека - філія), година пам’яті «Болючі рани Іловайського котла» (29.08. Чубинецька бібліотека - філія), відео - презентація «Іловайськ. Трагічна сторінка історії України» (28.08. Лавриківська бібліотека - філія), година пам’яті «Уроки Іловайської трагедії» (28.08. Великоєрчиківська бібліотека - філія), година пам'яті "Іловайськ.Забуттю не підлягає" (29.08.Самгородоцька бібліотека - філія), "За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ"(29.08. Буківська бібліотека - філія), «Іловайська трагедія – спогади, від яких стигне кров» (29.08. Шапіївська бібліотека - філія), « І мужність ви,як прапор ,пронесли» (29.08. Тхорівська бібліотека - філія).

Переглядів: 50
 Друк

23 серпня Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до проведення районного свята «З днем народження, країно!», приурочене 28 річниці незалежності України. Свято прикрасив Герб України, виплетений з паперової лози працівниками бібліотеки, керівник Олена Маличенко. Окрасою виставки «Українське село» були предмети стародавнього вжитку, вишиті рушники, сорочки, скатерки, картини. Варто зазначити, що були представлені роботи, які виготовлені у 1888 році з домотканого полотна, прикрашені декількома різновидами мережки та вишивки. Вабили око відвідувачів коври ручної роботи та картини вишиті бісером. Майстер - клас «Синьо - жовта Україна» провела завідувач відділу обслуговування Олена Побережник. Учасникам свята запропонувала свій майстер - клас «Плетіння з паперової лози» бібліотекар читального залу Олена Маличенко.

Переглядів: 30
 Друк

Держенергоефективності у співпраці із Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та експертами Фінсько-українського трастового фонду ініціює розробку концептунового фінансового інструменту в Україні – Фонду зелених інвестицій («GIFUA»).

 

Робота над Фондом стане ще одним пріоритетним напрямом вже успішного партнерства МЗС Фінляндії, НЕФКОта Держенергоефективності. Тісну співпрацю України та Фінляндії було закріплено укладанням відповідного Меморандуму у 2017 році (http://saee.gov.ua/uk/news/1665).

 

Саме завдяки активному співробітництву засновано та вже працюєФінсько-український трастовий фонд, що фінансує підготовкутехніко-економічного обгрунтування (ТЕО) для «зелених» проектів.

 

Зокрема, Фінсько-український трастовий фонд підтримав найбільшу заявку щодо розробки дослідження для створення Фонду зелених інвестиційв Україні «GIFUA».

 

Фонд«GIF UA»дозволить:

 

- забезпечитиспівфінансування нових проектів «зеленої» енергетики;

 

- усунути основні бар’єри в реалізації даних проектів (відсутність застави, попит на власний капітал тощо).

 

Також передбачається, що до діяльності фонду зможуть долучатисявітчизняні та міжнародні фінансові установи.

 

За результатами розробки вищезазначеного дослідження буде представлено концепціюФонду «GIF UA», яка включатиме:

 

- інвестиційну стратегію фонду;

 

- організаційну структуру роботи та концепцію управління;

 

- джерела для залучення фінансових ресурсів;

 

- дорожню карту щодо заснування фонду в Україні.

 

«Наша мета – заснувати в Україні надійний фінансовий інструментспівфінансування проектів за зразком «GreenInvestmentGroup» у Великобританії (http://greeninvestmentgroup.com), «DEG» (https://www.deginvest.de) у Німеччині», - повідомив Сергій Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 20
 Друк

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі із Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасомта Послом Литви в Україні Марюсом Януконісом розглянули напрацювання та подальші актуальні напрями партнерства двох країн у відновлюваній енергетиці у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю у 2017 році.

 

Зокрема, Литва – стратегічно важливий для України партнер у розвитку «чистої» енергетики. Так, за даними «Eurostat», Литва досягла своєї національної мети – 23 % «зеленої» енергії до 2020 р. і вже у 2017 р. ця частка становила більше 25 %.

 

«При цьому, серед першочергових напрямів співпраці України та Литви – розвиток біоенергетики для заміщення споживання газу», - повідомив С.Савчук.

 

Як відомо, у Литвіпісля запуску біржі «Baltpool»(https://www.baltpool.eu)частка біомаси, придбаної через неї, зросла із 1% у 2013 р. до 95% у 2017 році.

 

У результаті вже у 2018 р. близько 70% енергії у централізованому теплопостачанні Литви вироблено саме із біомаси.

 

«Тож, беручи за основу успішний досвід Литви у генерації тепла із біомаси та принципи роботи «Baltpool», ми розробили законопроект щодо запровадження прозорої та конкурентноїелектронної системи торгівлі твердим біопаливом в Україні», - наголосив Голова.

 

Такожпід час зустрічі сторони обговорили інші законодавчі зміни, спрямовані на розвиток «зелених» проектів в Україні. Особливу увагу приділено питанню запуску аукціонів.

 

Водночас, литовські компанії вже активно працюють на українському ринку.

 

Наприклад, за участю провідного литовського виробника сонячних панелей «SoliTek» (https://solitek.eu) на даху Посольства Литви в Україні встановлено 11 кВт СЕС. Таким чином, Посольство стало першою дипломатичною установою, яке буде використовувати «чисту» електроенергію для своїх потреб.

 

Крімцього, у м. Вільногорськ (Дніпропетровська область)литовська компанія «BODGROUP» (https://www.bod.lt) встановила СЕС потужністю 2 МВт, яка буде використовувати інноваційну систему трекерів для відстеження позиції сонця.Нова технологія дозволить виробляти на 40% більше електроенергії, ніж звичайна СЕС.

 

Загалом, за підсумками зустрічі сторонидомовилися продовжити взаємовигідну співпрацю та опрацювати наступні питання:

 

- шляхи запровадження спільних механізмів фінансування підготовки «зелених» проектів;

 

- обмін досвідом щодо програм підтримки домогосподарств у використанні відновлюваних джерел енергії, зокрема, щодо встановлення СЕС;

 

- залучення литовських компаній на український ринок для запуску проектів із виробництва тепла для заміщення газу.

 

Управління комунікації та звязків з громадськістюДерженергоефективності

Переглядів: 18
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської проведено засідання колегії Сквирської районної державної адміністрації.

У переддень Дня підприємця Оксана Вікторівна привітала підприємців району і вручила нагороди І.М.Король і Є.В.Кривенку.

Ряд підприємців отримали нагороди від голови районної ради В.В.Гриші.

Колегія  райдержадміністрації  заслухала наступні питання:

 

  1. 1. Про підготовку об`єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020 року.

Доповідач: Петрусевич І. О. – заступник голови райдержадміністрації;

Співдоповідач: Заболотний О. В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

 

  1. 2. Про стан готовності житлово-комунального і дорожнього господарства м. Сквира до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Доповідач: Скочко В. А. – Сквирський міський голова.

 

  1. 3. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  виконавчим комітетом Пустоварівської  сільської ради.

Доповідач: Скочинський М. О. –Пустоварівський сільський голова.

 

  1. 4. Про розвиток туризму у Сквирському районі

Доповідач: Центило-Гіптенко О. Л. – начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації. Переглядів: 84

  Read More...Друк

Переглядів: 45
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року Державною казначейською службою Українибуде здійснено перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами.

На виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Казначейством здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Починаючи з 01 жовтня 2019 у реквізиті розрахункового документа «Рахунок» потрібно зазначати номер рахунка платника/отримувача тільки за стандартом IBAN. Це ж стосуватиметься і бюджетних рахунків.

Оновлені реквізити бюджетних рахунків за стандартом IBAN будуть розміщені на сайті ГУ ДФС у Київській області (https://kyivobl.sfs.gov.ua).

Реквізити рахунків
для обліку доходів державного бюджету
Київська область
Населений пункт Отримувач Код отримувача
(ЄДРПОУ)
Банк отримувача Номер рахунку (IBAN) Код класифікації доходів бюджету Найменування коду класифікації доходів бюджету Наявність відомчої ознаки
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00000000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA698999980000034128999010538 00000000 Повернення позичок
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA828999980000031133404010538 00263100 Повернення позичок за постановою КМУ від 11.09.97 № 1003
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA638999980000031139404810538 00263100 Повернення позичок за постановою КМУ від 11.09.97 № 1003
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA778999980000031132405010538 00263200 Повернення позичок за постановою КМУ від 26.02.98 № 220
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA588999980000031138405810538 00263200 Повернення позичок за постановою КМУ від 26.02.98 № 220
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA538999980000031137406810538 00263300 Повернення позичок за постановою КМУ від 10.12.98№ 1953
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/00263300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA728999980000031131406010538 00263300 Повернення позичок за постановою КМУ від 10.12.98№ 1953
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/02801384 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000031232453810538 02801384 Повернення бюджетних позичок, наданих на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994 - 1997 років (1997 р.)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/02801384 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000031236453010538 02801384 Повернення бюджетних позичок, наданих на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням (контрактом) 1994 - 1997 років (1997 р.)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11010800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA758999980000031116175010538 11010800 Податок на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11011000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000031110063010538 11011000 Військовий збір
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11011001 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA148999980000031110137010538 11011001 Військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA408999980000031115002010538 11020100 Податок на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033115312010538 11020300 Податок на прибуток підприємств, створених за участю іноземних інвесторів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA718999980000033114313010538 11020400 Податок на прибуток від казино, відеосалонів, гральних автоматів, концертно-видовищних заходів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000033113314010538 11020500 Податок на прибуток іноземних юридичних осіб
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000033112315010538 11020600 Податок на прибуток банківських організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA568999980000033111316010538 11020700 Податок на прибуток страхових організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11020900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033110317010538 11020900 Податок на прибуток організацій і підприємств споживчої кооперації, кооперативів та громадських об'єднань
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11021000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA818999980000033119318010538 11021000 Податок на прибуток приватних підприємств
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11021100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033118319010538 11021100 Інші платники податку на прибуток
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11021300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA268999980000033118320010538 11021300 Реструктурована сума заборгованості податку на прибуток підприємств і організацій
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11021600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA118999980000033115323010538 11021600 Податок на прибуток фінансових установ, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України, за винятком страхових організацій
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/11024700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA708999980000031115176010538 11024700 Податок на дохід, який сплачують суб'єкти, що здійснюють діяльність з випуску та проведення державних лотерей
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA208999980000033117354010538 13010100 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13010301 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000033116355010538 13010301 Надходження сум реструктурованої заборгованості  рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів (за платежами, що розподіляються між державним та місцевими бюджетами)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13020100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA058999980000033114357010538 13020100 Рентна плата  за спеціальне використання води (крім  рентної плати  за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13020300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033113358010538 13020300 Рентна плата за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13020401 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA928999980000033112359010538 13020401 Надходження рентної плати за спеціальне використання води від підприємств житлово-комунального господарства (за платежами, що розподіляються між державним та місцевими бюджетами
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13020600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA378999980000033111361010538 13020600 Рентна плата за спеціальне використання води в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкових і службово-допоміжного флотів)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13060000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA328999980000031114199010538 13060000 Рентна плата за користування радіочастотним ресурсом України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13080100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA278999980000031110096010538 13080100 Рентна плата за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України, що нарахована до 1 січня 2016 року
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13080200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA578999980000031119097010538 13080200 Рентна плата за транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/13080300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000031118098010538 13080300 Рентна плата за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14020100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA398999980000031115035010538 14020100 Спирт
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14020400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000031112038010538 14020400 Пиво
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14020800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000031319303010538 14020800 Транспортні засоби
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14021300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA658999980000031114177010538 14021300 Електрична енергія
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14021900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA808999980000033116344010538 14021900 Пальне
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14022000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000031110159010538 14022000 Інші підакцизні товари вітчизняного виробництва
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14022300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000031113178010538 14022300 Виноробна продукція, для виробництва якої використовується спирт етиловий
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14060100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000031110029010538 14060100 Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14060600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA438999980000031116164010538 14060600 Надходження від погашення податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або розстроченого (відстроченого), з податку на додану вартість (з урахуванням штрафних санкцій, пені та процентів, нарахованих на суму цього розстроченого (відстроченого) боргу), що сплачуються підприємствами електроенергетичної, нафтогазової, вугільної галузей, підприємствами, що надають послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, підприємствами централізованого водопостачання та водовідведення
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14060800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031117099010538 14060800 Податок на додану вартість від операцій з постачання на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів та медичних виробів за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України; а також лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, дозволених для застосування у межах клінічних випробувань, дозвіл на проведення яких надано центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14060900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA218999980000031118151010538 14060900 Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14061000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000031111169010538 14061000 Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями із зерновими і технічними культурами
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/14061100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000031110171010538 14061100 Податок на додану вартість сільськогосподарських підприємств за операціями з продукцією тваринництва
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/19010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA078999980000031215225010538 19010400 Екологічний податок, який справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензій строк
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/19011000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000031113167010538 19011000 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/19060100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031110018010538 19060100 Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, нарахований до 1 січня 2015 року
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000031110074010538 21010100 Частина чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об’єднань), що вилучається до державного бюджету відповідно до закону
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA708999980000031115079010538 21010500 Дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21080600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA258999980000031112102010538 21080600 Суми, стягнені з винних осіб, за шкоду, заподіяну державі, підприємству, установі, організації
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21080800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA358999980000031117107010538 21080800 Суми, стягнені з винних осіб за порушення правил пожежної безпеки
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21080900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000031110104010538 21080900 Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21081000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA458999980000031119105010538 21081000 Пеня за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, за невиконання зобов'язань та штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21081100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA408999980000031118106010538 21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21081200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA078999980000031115121010538 21081200 Штрафні санкції за порушення законодавства з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21081600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000031114166010538 21081600 Плата за експлуатацію газорозподільних систем або їх складових
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21081800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031314397010538 21081800 Адміністративні штрафи за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21082000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000031211218010538 21082000 Надходження коштів від сплати інвалідами часткової вартості автомобілів та коштів від реалізації автомобілів, повернутих інвалідами
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/21084000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA458999980000031216202010538 21084000 Внески на регулювання, які сплачуються суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 13 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA658999980000031111170010538 22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22011500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA988999980000031114058010538 22011500 Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22011700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA938999980000031113059010538 22011700 Плата за видачу, переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та видачу копій і дублікатів таких ліцензій
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22012300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000031114069010538 22012300 Плата за державну реєстрацію джерел іонізуючого випромінювання (реєстраційний збір)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22012600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA458999980000031116001010538 22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22012700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA408999980000031312300010538 22012700 Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22012700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA098999980000034319300141173 22012700 Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань "41" Міністерство юстиції України
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22012900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000031110126010538 22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22013100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000031111040010538 22013100 Плата за ліцензії на виробництво пального
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22013200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000031113048010538 22013200 Плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22013300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000031115091010538 22013300 Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22013400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA358999980000031114100010538 22013400 Плата за ліцензії на право зберігання пального
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22030101 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA258999980000031212206010538 22030101 Судовий збір (Державна судова адміністрація України, 050)
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22070000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA508999980000031317305010538 22070000 Виконавчий збір
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22080100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031114092010538 22080100 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/22080300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA378999980000031112094010538 22080300 Надходження від орендної плати за користування іншим державним майном
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24060300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031110115010538 24060300 Інші надходження
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24060300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA028999980000031214226010538 24060300 Інші надходження
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24060600 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA728999980000031118117010538 24060600 Надходження коштів з рахунків виборчих фондів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24061500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000031315299010538 24061500 Надходження до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24061800 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA258999980000031119086010538 24061800 Плата за подання скарги щодо процедур закупівлі до органу оскарження
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24062200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000031112168010538 24062200 Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24130200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000031117196010538 24130200 Збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, що сплачується підприємствами з видобування і переробки уранових руд
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24140200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000031115154010538 24140200 Збір при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24140300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA988999980000031114155010538 24140300 Збір під час набуття права власності на легкові автомобілі
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/24140500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA938999980000031113156010538 24140500 Збір з операцій придбавання (купівлі-продажу) нерухомого майна
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/31010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA028999980000031117129010538 31010100 Кошти від реалізації скарбів, які є пам'ятками історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/31020000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA498999980000031117130010538 31020000 Надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/33010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA308999980000031113101010538 33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/42030300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000031214282010538 42030300 Надходження в рамках програм допомоги урядів іноземних держав,  міжнародних організацій, донорських установ
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/50070000 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA348999980000031211230010538 50070000 Надходження до Фонду соціального захисту інвалідів
СКВИРСЬКИЙ РАЙОН/М.СКВИРА Сквир УК/м.Сквира/50080100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000031218211010538 50080100 Конфісковані кошти та кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA218999980000033119340010539 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA888999980000033113346010539 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA118999980000033117342010539 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA168999980000033118341010539 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033110338010539 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000033116343010539 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
СКВИРА Сквир УК/Сквира/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA938999980000033114345010539 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
СКВИРА Сквир УК/Сквира/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA658999980000033115366010539 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
СКВИРА Сквир УК/Сквира/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000033119362010539 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
СКВИРА Сквир УК/Сквира/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA808999980000033118363010539 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
СКВИРА Сквир УК/Сквира/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA758999980000033117364010539 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
СКВИРА Сквир УК/Сквира/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA838999980000034319324510412 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
СКВИРА Сквир УК/Сквира/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033117331010539 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA918999980000033119340010540 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000033113346010540 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA818999980000033117342010540 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA868999980000033118341010540 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA148999980000033110338010540 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033116343010540 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000033114345010540 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA388999980000033115366010540 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA588999980000033119362010540 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA488999980000033117364010540 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA048999980000034318324510413 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
АНТОНIВСЬКА/С.АНТОНIВ Сквир УК/с.Антонів/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA498999980000033117331010540 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA128999980000033118340010541 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033112346010541 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA028999980000033116342010541 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA078999980000033117341010541 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA678999980000033119338010541 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA948999980000033115343010541 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA848999980000033113345010541 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA568999980000033114366010541 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033118362010541 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA718999980000033117363010541 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000033116364010541 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA228999980000034317324510414 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
БУКIВСЬКА/С.БУКИ Сквир УК/с.Буки/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA678999980000033116331010541 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA308999980000033117340010542 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033111346010542 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA208999980000033115342010542 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA258999980000033116341010542 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000033118338010542 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000033114343010542 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA058999980000033112345010542 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA748999980000033113366010542 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA948999980000033117362010542 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA898999980000033116363010542 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA848999980000033115364010542 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA408999980000034316324510415 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
ВЕЛИКОЄРЧИКIВСЬКА/С.ВЕЛИКI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.В.Єрчики/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000033115331010542 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA488999980000033116340010543 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033110346010543 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA388999980000033114342010543 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA438999980000033115341010543 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000033117338010543 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000033113343010543 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000033111345010543 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA928999980000033112366010543 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000033116362010543 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA108999980000033115363010543 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA058999980000033114364010543 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA588999980000034315324510416 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКА/С.ВЕЛИКОПОЛОВЕЦЬКЕ Сквир УК/с.Великополовецьке/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000033114331010543 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000033115340010544 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA718999980000033119346010544 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA568999980000033113342010544 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000033114341010544 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000033116338010544 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033112343010544 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033110345010544 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA138999980000033111366010544 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000033115362010544 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000033114363010544 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000033113364010544 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000034314324510417 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
ГОРОБIЇВСЬКА/С.ГОРОБIЇВКА Сквир УК/с.Горобіївка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000033113331010544 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA848999980000033114340010545 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA898999980000033118346010545 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA748999980000033112342010545 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033113341010545 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA428999980000033115338010545 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA698999980000033111343010545 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA948999980000033119345010545 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA318999980000033110366010545 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033114362010545 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA468999980000033113363010545 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033112364010545 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA948999980000034313324510418 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
ДОМАНТIВСЬКА/С.ДОМАНТIВКА Сквир УК/с.Домантівка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA428999980000033112331010545 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA058999980000033113340010546 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA108999980000033117346010546 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA928999980000033111342010546 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033112341010546 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033114338010546 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000033110343010546 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000033118345010546 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA848999980000033119366010546 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA698999980000033113362010546 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA648999980000033112363010546 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA158999980000034312324510419 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
ДУЛИЦЬКА/С.ДУЛИЦЬКЕ Сквир УК/с.Дулицьке/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033111331010546 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000033112340010547 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000033116346010547 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA138999980000033110342010547 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033111341010547 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000033113338010547 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA438999980000033119343010547 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000033117345010547 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA058999980000033118366010547 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000033112362010547 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA828999980000033111363010547 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA778999980000033110364010547 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
КАЛЕННIВСЬКА/С.КАЛЕННА Сквир УК/с.Каленіна/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000034312324510420 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033111340010548 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA468999980000033115346010548 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA668999980000033119342010548 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA368999980000033110341010548 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033112338010548 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000033118343010548 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033116345010548 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000033117366010548 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA088999980000033111362010548 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю)
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA038999980000033110363010548 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000033119364010548 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини
КАМ'ЯНОГРЕБЕЛЬСЬКА/С.КАМ'ЯНА ГРЕБЛЯ Сквир УК/с.К. Гребля/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000034311324510421 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA598999980000033110340010549 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA648999980000033114346010549 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA848999980000033118342010549 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA898999980000033119341010549 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA178999980000033111338010549 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033117343010549 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA698999980000033115345010549 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033116366010549 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA268999980000033110362010549 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA568999980000033119363010549 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033118364010549 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
КРАСНОЛIСIВСЬКА/С.КРАСНОЛIСИ Сквир УК/с.Красноліси/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000034310324510422 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA328999980000033110340010550 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA378999980000033114346010550 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA578999980000033118342010550 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA628999980000033119341010550 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000033111338010550 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000033117343010550 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA428999980000033115345010550 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA148999980000033116366010550 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033110362010550 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA298999980000033119363010550 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
КРИВОШИЇНСЬКА/С.КРИВОШИЇНЦI Сквир УК/с.Кривошиїнці/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA778999980000034319324510423 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000033119340010551 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA558999980000033113346010551 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA758999980000033117342010551 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA808999980000033118341010551 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA088999980000033110338010551 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA708999980000033116343010551 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033114345010551 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA328999980000033115366010551 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000033119362010551 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA478999980000033118363010551 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ЛЕНIНСЬКА/С.ЛЕНIНСЬКЕ Сквир УК/с.Ленінське/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA958999980000034318324510424 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000033118340010552 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA738999980000033112346010552 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA938999980000033116342010552 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA988999980000033117341010552 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000033119338010552 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA888999980000033115343010552 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000033113345010552 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA508999980000033114366010552 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA708999980000033118362010552 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA658999980000033117363010552 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033116364010552 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
МАЛОЄРЧИКIВСЬКА/С.МАЛI ЄРЧИКИ Сквир УК/с.Малі Єрчики/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA168999980000034317324510425 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA248999980000033117340010553 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA918999980000033111346010553 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA148999980000033115342010553 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA198999980000033116341010553 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033118338010553 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA098999980000033114343010553 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033112345010553 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA688999980000033113366010553 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA888999980000033117362010553 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA838999980000033116363010553 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000033115364010553 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA348999980000034316324510426 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
МАЛОЛИСОВЕЦЬКА/С.МАЛI ЛИСIВЦI Сквир УК/с.МаліI Лисівці/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033115331010553 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA428999980000033116340010554 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA128999980000033110346010554 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA328999980000033114342010554 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA378999980000033115341010554 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033117338010554 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA278999980000033113343010554 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA178999980000033111345010554 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA868999980000033112366010554 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA098999980000033116362010554 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA048999980000033115363010554 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033114364010554 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
МОВЧАНIВСЬКА/С.МОВЧАНIВКА Сквир УК/с.Мовчанівка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA528999980000034315324510427 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033115340010555 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA658999980000033119346010555 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA508999980000033113342010555 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA558999980000033114341010555 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033116338010555 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA458999980000033112343010555 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA358999980000033110345010555 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA078999980000033111366010555 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA278999980000033115362010555 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA228999980000033114363010555 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ОРIХОВЕЦЬКА/С.ОРIХОВЕЦЬ Сквир УК/с.Оріховець/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA708999980000034314324510428 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033113340010557 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA048999980000033117346010557 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA868999980000033111342010557 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA918999980000033112341010557 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA548999980000033114338010557 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA818999980000033110343010557 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA098999980000033118345010557 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA788999980000033119366010557 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA638999980000033113362010557 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA588999980000033112363010557 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA538999980000033111364010557 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA888999980000034313324510429 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ПУСТОВАРIВСЬКА/С.ПУСТОВАРIВКА Сквир УК/с.Пустоварівка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA548999980000033111331010557 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA178999980000033112340010558 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA228999980000033116346010558 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA078999980000033110342010558 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA128999980000033111341010558 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA728999980000033113338010558 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA378999980000033119343010558 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA278999980000033117345010558 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA968999980000033118366010558 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA818999980000033112362010558 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA768999980000033111363010558 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA718999980000033110364010558 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
РОГIЗНЯНСЬКА/С.РОГIЗНА Сквир УК/с.Рогізна/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA618999980000034313324510430 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA358999980000033111340010559 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA408999980000033115346010559 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA608999980000033119342010559 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA308999980000033110341010559 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA908999980000033112338010559 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA558999980000033118343010559 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA458999980000033116345010559 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA178999980000033117366010559 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA028999980000033111362010559 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA948999980000033110363010559 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA278999980000033119364010559 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
РУДЯНСЬКА/С.РУДА Сквир УК/с.Руда/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000034312324510431 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA088999980000033111340010560 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA138999980000033115346010560 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA338999980000033119342010560 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA038999980000033110341010560 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA638999980000033112338010560 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000033118343010560 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033116345010560 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000033117366010560 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA728999980000033111362010560 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA678999980000033110363010560 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033119364010560 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
САМГОРОДОЦЬКА/С.САМГОРОДОК Сквир УК/с.Самгородок/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000034311324510432 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA268999980000033110340010561 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA318999980000033114346010561 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA518999980000033118342010561 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA568999980000033119341010561 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA818999980000033111338010561 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA468999980000033117343010561 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA368999980000033115345010561 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA088999980000033116366010561 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA908999980000033110362010561 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA238999980000033119363010561 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033118364010561 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
СЕЛЕЗНIВСЬКА/С.СЕЛЕЗЕНIВКА Сквир УК/с.Селезенівка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000034310324510433 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA798999980000033119340010562 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA498999980000033113346010562 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA698999980000033117342010562 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA748999980000033118341010562 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA028999980000033110338010562 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA648999980000033116343010562 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA548999980000033114345010562 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA268999980000033115366010562 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA468999980000033119362010562 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA418999980000033118363010562 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ЧУБИНЕЦЬКА/С.ТАБОРIВ Сквир УК/с.Таборів/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA718999980000034319324510434 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA978999980000033118340010563 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA678999980000033112346010563 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA878999980000033116342010563 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA928999980000033117341010563 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA558999980000033119338010563 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA828999980000033115343010563 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA728999980000033113345010563 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA448999980000033114366010563 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA648999980000033118362010563 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA598999980000033117363010563 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA548999980000033116364010563 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA898999980000034318324510435 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ТХОРIВСЬКА/С.ТХОРIВКА Сквир УК/с.Тхорівка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA558999980000033116331010563 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA188999980000033117340010564 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA858999980000033111346010564 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA088999980000033115342010564 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA138999980000033116341010564 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA738999980000033118338010564 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA038999980000033114343010564 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA908999980000033112345010564 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA628999980000033113366010564 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA828999980000033117362010564 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA778999980000033116363010564 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ШАЛIЇВСЬКА/С.ШАЛIЇВКА Сквир УК/с.Шаліївка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA108999980000034317324510436 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA368999980000033116340010565 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA068999980000033110346010565 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA268999980000033114342010565 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA318999980000033115341010565 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA918999980000033117338010565 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA218999980000033113343010565 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA118999980000033111345010565 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA808999980000033112366010565 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA038999980000033116362010565 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA958999980000033115363010565 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/19010300 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA908999980000033114364010565 19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA288999980000034316324510437 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ШАМРАЇВСЬКА/С.ШАМРАЇВКА Сквир УК/с.Шамраївка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA918999980000033114331010565 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA548999980000033115340010566 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA598999980000033119346010566 11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010400 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA448999980000033113342010566 11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA498999980000033114341010566 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010501 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA128999980000033116338010566 11010501 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010700 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA398999980000033112343010566 11010700 Надходження сум реструктурованої заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/11010900 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA298999980000033110345010566 11010900 Податок на доходи фізичних осіб від оподаткування пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/13030100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA988999980000033111366010566 13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/19010100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA218999980000033115362010566 19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/19010200 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA168999980000033114363010566 19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/22012500 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA468999980000034315324510438 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг "10" Державна міграційна служба України 0
ШАПIЇВСЬКА/С.ШАПIЇВКА Сквир УК/с.Шапіївка/24062100 37870099 Казначейство України (ЕАП) UA128999980000033113331010566 24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 0
Переглядів: 35
 Друк

Сквирський відділ Білоцерківської місцевої прокуратури повідомляє, що на території Київської області збільшилася кількість квартирних крадіжок, особливо у літній період, у зв’язку з тривалою відсутністю осіб за місцем проживання.
Крадіжки — найбільш поширені злочини на території м. Сквира та Сквирського району.
Відповідно до ст. 185 КК, крадіжка — таємне викрадання чужого майна. Кількість вказаних злочинів значно підвищується особливо у період відпусток.
Міра покарання, передбачена Законом за вказаною статтею, в залежності від кваліфікуючих ознак, сягає 6 років позбавлення волі, однак це не зупиняє злочинців.
З урахуванням вище вказаного, Сквирський відділ Білоцерківської місцевої прокуратури попереджає, що залишати місце проживання, без догляду, на тривалий період, є небезпечним.

 

Переглядів: 20
 Друк

Сьогодні, о 10 годині біля Пам’ятного Знаку загиблим воїнам АТО, що знаходиться поруч з районним Будинком культури відбулися заходи зі ушанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Хвилиною Мовчання учасники мітингу вшанували пам`ять українських воїнів, які віддали життя за суверенітет і цілісність України.

До присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна поіменно назвала вісім сквирян, що загинули під час бойових дій на Південному Сході України. О.В.Славінська подякувала за достойне виховання справжніх героїв і вклонилася матерям полеглих бійців.

У виступах голови райради В.В.Гриші і міського голови В.А.Скочка йшлося про Іловайську трагедію, під час якої загинуло 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення, а 300 бійців потрапили до полону.

Керівники району і міста разом з представниками громадськості, матерями загиблих, учасниками антитерористичної операції поклали квіти до підніжжя монументу.

Для покладання квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за незалежність України запросили Інну Бай – волонтера,начальника відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та Олександра Борисевич - учасника АТО.

На мітингу виступила голова громадської організації матерів загиблих воїнів Валентина Костянтинівна Лучинська.

Діти вручили квіти присутнім матерям, чиї діти віддали життя за незалежність і суверенітет України.

Благочинний району, протоієрей ПЦУ Віктор /Скакевич/ з священиками ПЦУ відправив панахиду за полеглими в боях у Луганській і Донецькій областях воїнами.

Переглядів: 27
 


Сторінка 1 з 16
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack