Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2014
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
листопада 2014


Друк

Наші земляки, які зараз перебувають на передньому краю боротьби за суверенність і цілісність України, розповідають, що листи школярів, що надходять їм у зону АТО, зігрівають душі, посилюють вмотивованість, а дитячі малюнки – слугують воякам оберегами. Це величезна моральна перевага українських бійців, якої ніколи не буде у терористичних банд і найманців.

Тому, 29 листопада біля районного Будинку культури відбулася акція «Напиши листа солдату»  (з любов’ю від вихованців драматичних гуртків «Юність» та «Відродження» РБК) у рамках продовження благодійного марафону «Благословляємо миром тебе, Україно!».

Переглядів: 463
  Read More...Друк

Тимчасово виконуючий обовязки голови райдержадміністрації Р.В. Лінда провів робочу нараду з керівниками аптек району, а саме: М.Ф. Гончаровим ("Сквирська Центральна районна аптека №25"), Д.В. Гураком (аптека "Будьмо здорові!"), Є.В, Древаль (аптека "Роммед"). Також, участь у роботі наради взяли головний лікар Центральної районної лікарні В.М. Ковальчук та головний лікар Центру надання первинної медичної допомоги Л.Л. Григоренко.

Очільник району Руслан Миколайович Лінда зосередив увагу на тому, що в Україні зростає кількість осіб похилого віку, а відповідно, чисельність випадків хронічних захворювань.  При цьому доступність лікарських засобів для багатьох жителів району зменшується через постійне зростання їх вартості.

Переглядів: 474
  Read More...Друк

У залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з керівниками, інженерами з охорони праці, суб’єктами підприємницької діяльності району по питанню   безпечної  експлуатації  обладнання, машин, механізмів підвищеної небезпеки  . В нараді взяли участь головний державний інспектор Київської обласної  ДІН  ПБ Шевченко А.В., страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції ФССНВВ в Сквирському районі Київської області Запорожець М.Н., головний спеціаліст УСЗН  Кучер І.Д.

Переглядів: 491
  Read More...Друк

28 листопада під головуванням очільника району Р.В. Лінди відбулось засідання колегії райдержадміністрації,  у роботі якого брали участь  сільські голови та керівники структурних підрозділів. Колегією було розглянуто наступні питання:

Переглядів: 499
  Read More...Друк

27 листопада відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, яке провів начальник управління агропромислового комплексу, голова комісії Рибак Василь Пилипович. У порядку денному засідання було розглянуто питання:

«Про заходи профілактики африканської чуми та класичної чуми свиней в районі » Переглядів: 577

  Read More...Друк

27 листопада 2014 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада, на якій було розглянуто питання про хід виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р № 1000-р », Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні».

Переглядів: 485
  Read More...Друк

Дорогі друзі!
Приємно зазначити, що завдяки спільним зусиллям Обласного, районних та міських штабів допомоги, за підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», волонтерів, небайдужих мешканців області, робота зі збору та надання допомоги учасникам АТО та членам їх cімей, військовослужбовцям, які проходять підготовку у військових частинах області, проводиться постійно.
Станом на 25 листопада, за рахунок залучення позабюджетних коштів, нам вдалося зібрати близько 405 тонн продуктів харчування та речей першої необхідності для подальшої відправки у зону АТО, надати допомоги на суму понад 22 мільйони 300 тисяч гривень.

Переглядів: 390
  Read More...Друк

Місцеві скарбниці Сквирщини з початку року отримали  53,9 млн. грн. податків та зборів. Це на 8,1 млн. грн. перевищило надходжень минулого року. Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб,  плати за землю та єдиного податку. Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 42,9 млн. грн., що на 7,2 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Показники є дієвим підтвердженням подальшої легалізації заробітної плати в регіоні.

Переглядів: 419
  Read More...Друк

Тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Р.В. Лінда завітав до Рудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де зустрівся із мешканцями села. У виїзному прийомі також брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, голова районної ради Л.Ю. Хвиль, начальник РВ ГУ МВС України у Сквирському районі Ю.Л. Вовк, головний лікар Центру первинної медичної допомоги ЦРЛ Л.Л. Григоренко, помічник - консультант народного депутата України Р.В. Сольвара Ю.С. Герасименко, сільська голова Л.П. Дзюба та інші посадові особи району. Понад 30 громадян звернулись до очільника Руслана Вікторовича Лінди з питаннями щодо допомоги у вирішенні проблем із забезпеченням освітлення села; транспортного сполучення;ремонту сільських доріг; роботи правоохоронних органів та профілактики злочинності; ремонту ФАПу, дитячого садочку (водовідведення) й даху житлового будинку; забезпечення житлом тощо.

Переглядів: 443
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 жовтня 2014 року 481

 

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації

 

Відповідно до Закону України „ Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 „ Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації”, на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 27.11.2007 №730 „ Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації”:

 

Затвердити:

- план роботи районної державної адміністрації на листопад 2014 року.

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                                    Р.В.Лінда

ДОДАТОК

до розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови адміністрації

31.10.2014 № 481

ПЛАН РОБОТИ

Сквирської районної державної адміністрації на листопад 2014 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

 

1

2

3

 

Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

 

Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2015 рік

листопад

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

 

Про затвердження районного бюджету на 2015 рік

листопад

Нечипоренко І.В.,

Ульянова М.В.

 

1. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про заходи щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів, свята Святого Миколая

листопад

Риченко С.П.,

Димань О.А, Заболотний О.В, Гончарук В.О.

 

Про роботу по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій у Сквирському районі

листопад

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

 

Про стан роботи по охороні пам’яток історії та культури

листопад

Риченко С.П.

 

Про  роботу  виконкому  Мовчанівської сільської  ради по  здійсненню  делегованих  повноважень

листопад

Нечипоренко І.В.

 

 

Звіт начальника сектору справах молоді та спорту  райдержадміністрації Голуба І.В.  про роботу сектору по реалізації державної політики у сфері молоді та спорту

листопад

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

 

2. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

 

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування району

листопад

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

Про дотримання чинного законодавства України розпорядчих документів (наказів) у секторі культури Сквирської райдержадміністрації

листопад

Салтанюк В.Л.,

Гайданка О.М.

 

Про дотримання чинного законодавства України рішень та розпорядчих документів у Мовчанівській сільській раді

листопад

Салтанюк В.Л.,

Гайданка О.М.

 

3. Організація виконання актів законодавства

 

3.1. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

 

від 02.09.2014 № 274 «Про організацію і проведення у Київській області призову громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року»

листопад

Нечипоренко І.В., Салтанюк В.Л.

 

від 19.03.2014 № 61 “Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання Київської обласної та районних державних адміністрацій”

листопад

Салтанюк В.Л.

Ульянова М.В.

 

від 06. 02.  2014   № 24 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Київської області»

листопад

Риченко С.П.

 

від 01.09.2014 № 271 «Про проведення у Київській області приписки громадян України до призовних дільниць»

листопад

Ворушило М.С.

 

від 05.06.2014 «Про схвалення проекту змін до Обласної комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року

листопад

Риченко С.П.

 

3.2. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

 

від 03.09.2014  №387 «Про організацію і проведення у Київській області призову громадян на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року»

листопад

Нечипоренко І.В., Салтанюк В.Л.

 

від 17.09.2014 №414 «Про утворення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах»

листопад

Риченко С.П.

 

4. Питання для вивчення :

 

4.1. В оперативному порядку

 

Про підсумки виконання зведеного та районного бюджетів

до 30 листопада

Ульянова М.В.

 

 

Про стан фінансування заробітної плати в розрізі сіл, міста, району

до 30 листопада

Ульянова М.В.

 

 

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

щосереди

 

Лупул С.П.

 

Про підсумки роботи промислових підприємств району за листопад 2014 року

до 10 листопада

 

Лупул С.П.

 

Про підготовку матеріалів (розпорядження, оголошення тощо) до оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської РДА

до 07 листопада

 

Лупул С.П.

 

 

Про підготовку та збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2015-2017 років

до 21 листопада

Лупул С.П.

 

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 15 листопада

Рибак В.П.

 

Про проведення ярмаркових заходів

щотижнево

Рибак В.П.

 

Про сплату с/г підприємствами району платежів до державного бюджету та внесків до ПФ України

до 15 листопада

Рибак В.П.

 

Про стан кредитування суб’єктів господарювання АПК

до 31 листопада

Рибак В.П.

 

Про стан ведення галузі тваринництва

до 04 листопада

Рибак В.П.

 

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2014 рік

до 15 листопада

Рибак В.П.

 

Про рівень середніх роздрібних цін на продовольчих ринках та підприємствах торгівлі

щотижнево

Рибак В.П.

 

Про стан заборгованості по заробітній платі працівникам АПК

до 15 листопада

Рибак В.П.

 

Про стан завершення комплексу осінньо-польових робіт

до 30 листопада

Рибак В.П.

 

Про стан підготовки насіння ярих культур

до 20 листопада

Рибак В.П.

 

Про виконані міроприємства згідно рішень постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами для подальшого інформування прокуратури району

листопад

Гаврилюк О.Я.

 

Про забезпечення містобудівною документацію населені пункти району для подальшого інформування пожежної частини району

листопад

Гаврилюк О.Я.

 

Про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо надання висновків про наявні обмеження на використання земельних ділянок, які надаються фізичним та юридичним особам у власність (користування)

листопад

Гаврилюк О.Я.

 

Про звернення громадян по індивідуальному будівництву та підготовку проектів рішень виконкомів міської та сільських рад з цих питань

листопад

Гаврилюк О.Я.

 

Про реалізацію заходів, що вплинули на скорочення обсягів споживання природного газу

листопад

Ворушило М.С.

 

Про рівень чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

листопад

Ворушило М.С.

 

Про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо підвищення енергоефективності та запровадження компенсації додаткових виплат на оплату комунальних послуг

листопад

Ворушило М.С.

 

Про контроль за рівнем заборгованості населення за ЖКГ

листопад

Ворушило М.С.

 

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

листопад

Ворушило М.С.

 

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства до Пенсійного фонду України

листопад

Ворушило М.С.

 

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства з виплати заробітної плати

листопад

Ворушило М.С.

 

Про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

листопад

Ворушило М.С.

 

Про стан реформування житлово-комунального господарства

листопад

Ворушило М.С.

 

Про організацію харчування у навчальних закладах району

листопад

Заболотний О.В.

 

Про дотримання вимог нормативно-правових актів  з питань соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування

листопад

Заболотний О.В.

 

Про освітню діяльність Сквирського ДНЗ №2

листопад

Заболотний О.В.

 

Про видачу посвідчень дітям та батькам з сімей, які належать до категорії багатодітних

листопад

Гончарук В.О.

 

Про додержання законодавства про звернення громадян сектором молоді та спорту, УСЗН райдержадміністрації, виконкомами Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Шаліївської, Шапіївської, Шамраївської сільських рад

листопад

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

Про проведення комплексної  перевірки фонду №6  архівного підрозділу сектора культури Сквирської РДА  за 1944-2012 роки щодо умов зберігання документів

листопад

Гетманчук О.П.

 

Про  поповнення сайту: “мережа архівів Київщини”

постійно

Гетманчук О.П.

 

Про план розвитку архівної справи у Сквирському районі на 2015 рік

листопад

Гетманчук О.П.

 

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Мовчанівської сільської ради  за 2007-2009 роки    складання описів   № 1, № 2-Ос,№ 3  та актів

листопад

Гетманчук О.П.

 

Про договори оренди:

невитребувані згідно протоколу земельної комісії: ТОВ «Віз-Агро», ТОВ «Схід-Агро», ТОВ «Агросолюшнс», ТОВ «Оріховецьке»

листопад

Салтанюк В.Л., Гайданка О.М.

 

Переукладання на новий термін угод та договорів оренди земельних ділянок фонду та водних об’єктів

у разі потреби

Салтанюк В.Л., Гайданка О.М.

 

Про проекти розпоряджень голови райдержадміністрації про затвердження проектів із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай).

листопад

Салтанюк В.Л., Гайданка О.М.

 

Про проекти розпоряджень голови райдержадміністрації про надання дозволу на розробку проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та  впорядкування угідь на території Сквирського району Київської області

листопад

Салтанюк В.Л., Гайданка О.М.

 

Про відповідність чинному законодавству проектів і розпоряджень голови райдержадміністрації чинному законодавству, у відповідності до Регламенту  райдержадміністрації

листопад

Салтанюк В.Л., Гайданка О.М.

 

5. В порядку контролю за виконанням:

 

5.1. Розпоряджень, доручень Кабінету Міністрів України

 

від 09.06.2011 № 650 щодо заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та недопущення його зростання

до 07 лисопада

Ворушило М.С.

 

від 05.07.2010 № 7/16-6951 про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

до 10 листопада

Ворушило М.С.

 

від 19.08.2013 № 315 «Про затвердження Заходівскорочення споживання природного газу Київської області на період 2013-2014 роки»

до 10 листопада

Ворушило М.С.

 

від 01.09.2011 № 40683 щодо вжиття заходів стосовно запровадження економії енергоресурсів у бюджетній сфері

до 15 листопада

Ворушило М.С.

 

від 21.01.2012 № 2950/0/1-12 щодо обґрунтованості прийнятих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

до 30 листопада

Ворушило М.С.

 

5.2. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

 

від 24.03.2014 №65 “Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів,вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни”

листопад

Салтанюк В.Л.

Ульянова М.В.

від 27.01. 2014 № 14 « Про організацію у 2014 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи»

до 20 листопада

Ульянова М.В.

№ 781 від 22.07.2010 “Про затвердження обласного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів Київської області та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”

до 10 листопада

Нечипоренко І.В.

№ 195 від 09.03.2011 « Про проект Програми правової освіти  населення  Київської області на 2011-2014 роки»

до 15 листопада

Салтанюк В.Л.

№ 1617 від 17.12.2008 “Про проект обласної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2008-2017 роки”

до 15 листопада

Риченко С.П.

№ 688 від 08.07.2011 “Про проект програми створення страхового фонду документації Київської області на 2011-2015”

до 15 листопада

Нечипоренко І.В.

від 19.12.2012 № 558 “Про схвалення проекту Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Київської області на 2013-2014 роки”

до 15 листопада

Нечипоренко І.В.

від 08.02.2012 № 42 “Про затвердження плану заходів щодо профілактики вживання наркотичних засобів та психоактивних речовин не за медичним призначенням у Київській області”

до 10 листопада

Риченко С.П.

від 03.04.2012 № 136 “Про схвалення проекту цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності у Київській області на період до 2015 року”

до 15 листопада

Риченко С.П.

від 03.04.2012 № 135 “Про схвалення проекту Програми зайнятості населення Київської області на 2012-2014 роки”

до 15 листопада

Риченко С.П.

від 11.08.2014 № 253 «Про затвердження плану заходів з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Київської області із запровадження компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги у 2014 році»

до 05 листопада

Риченко С.П.,

Димань О.А.

від 22.11.2011 № 1516 “Про проект Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області на період до 2016 року”

до 25 листопада

Нечипоренко І.В

від 21.04.2008 № 653 „ Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області ”

листопад

Лупул С.П.

від 30.03.2007 № 222 «Про проект Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Київської області”

до 05 листопада

 

Ворушило М.С.

від 30.12.2009 № 662-28-V «Про затвердження Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на період 2010-2014 роки»

до 15 листопада

Ворушило М.С.

від 19.12.2012 № 558 «Про схвалення проекту Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Київської області на 2013-2014 роки»

до 15 листопада

 

Ворушило М.С.

від 07.11.2011 № 1252 «Про проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2012-2016 роки»

до 15 листопада

Ворушило М.С.

від 16.03.2011 № 240 «Про проект Програми забезпечення населення Київської області якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки»

до 15 листопада

Ворушило М.С.

від 17.07.2013 №75-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії облдержадміністрації 05.07.2013 питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому півріччі 2013 року»

до 30 листопада

 

Ворушило М.С.

від 07.05.2010 №124 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року».

до 14 та 30 листопада

 

Ворушило М.С.

5.3. Розпоряджень голови райдержадміністрації

 

№ 659 від 18.11.2011 «Про проект програми поводження з твердими побутовими відходами у Сквирському районі на 2012-2016 роки»

до 5 листопада

Нечипоренко І.В.

 

№ 136 від 23.04.2012 «Про проект Програми створення страхового фонду документації Сквирського району на 2012-2015 роки»

до 05 листопада

Нечипоренко І.В.

 

№ 271 від 09.08.2013 «Про проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Сквирському районі на 2013-2015 роки»

до 10 листопада

Нечипоренко І.В.

 

5.4. Доручень голови обласної державної адміністрації

 

від 13.02.2014 № 12-1 10. Забезпечувати своєчасне надання інформації про результати розгляду колективних та  повторних звернень. Аналізувати та узагальнювати питання, що порушуються у них, виявляти причини, що їх породжують, та за результатами такого аналізу вносити в установленому порядку пропозиції щодо розв’язання найбільш актуальних проблем

до 05 листопада

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

від 13.02.2014 № 12-1 12. Забезпечити цілодобове функціонування телефонної „гарячої”  лінії та інформувати про кількість звернень, що надійшли на телефонну  „гарячу”  лінію, порушені у них питання та результати розгляду

до 30 листопада

 

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

від 13.02.2014 № 12-1 10. Забезпечувати своєчасне надання інформації про результати розгляду колективних та  повторних звернень. Аналізувати та узагальнювати питання, що порушуються у них, виявляти причини, що їх породжують, та за результатами такого аналізу вносити в установленому порядку пропозиції щодо розв’язання найбільш актуальних проблем

до 30 листопада

 

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

від 13.02.2014 № 12-1 12. Забезпечити цілодобове функціонування телефонної „гарячої” лінії та інформувати про кількість звернень, що надійшли на телефонну  „гарячу”  лінію, порушені у них питання та результати розгляду.

до 30 листопада

 

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 14.12.201113. На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 19.08.2010 №88-1 направляти копії розпоряджень голів райдержадміністрацій та рішень сільських, селищних і міських рад із земельних питань на електронні адреси управління земельних відносин та реалізації інвестиційних проектів головного управління капітального будівництва облдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) та відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

до 05 листопада

 

Салтанюк В.Л.

Войнілович І.А.

 

від 17.07.2013 № 82-1 2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15 листопада

 

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 11.06.2013 2.2. вжити заходів щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 року № 907 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою»;
(Забезпечити подання реєстрів відпуску лікарських засобів відповідно до п.5 Порядку – Щомісячно до 10 числа)

до 10 листопада

 

Риченко С.П., Григоренко Л.Л.

 

Протокол б/н від 18.06.2014 5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання;

до 30 листопада

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А.

 

від 06.03.2012 № 21-11.3. Створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) відповідно до завдань, визначених  Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

до 15 листопада

 

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

 

№ 199-1 від 05.12.2011 Звітувати до управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської облдержадміністрації про стан виконання Програм, зазначених у пункті 1 цього доручення

до 30 листопада

Гаврилюк О.Я.

 

Протокол № 5 від 24.05.2012 Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

до 30 листопада

Нечипоренко І.В.,

Рибак В.П.

 

від 09.04.2013 № 39-1 6. Проаналізувати за результатами І кварталу поточного року наявний податковий борг та в подальшому інформувати департамент фінансів про вжиті заходи з його погашення

до 15 листопада

Риченко С.П.,

Бойко М.І.

 

від 15.07.2013 № 75-1 11. Проаналізувати стан погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та визначити причини, що обумовлюють наявність цієї заборгованості. Про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

до 20 листопада

Ворушило М.С.

 

від 15.07.2013 № 75-1 12. Продовжити проведення моніторингу динаміки заборгованості за спожиті електроенергію та природний газ у розрізі груп споживачів. Про результати моніторингу та вжиті заходи щодо зниження цієї заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

до 20 листопада

Ворушило М.С.

 

від 13.02.2014 № 12-1 13. Продовжувати практику розміщення на офіційному веб-сайті узагальнених матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих прийомів громадян, роз'яснень з питань, що найчастіше порушують заявники у своїх зверненнях.

до 30 листопада

Сердюк І.П.

 

5.5. Доручень голови райдержадміністрації

 

від 28.02.2012 № 13-1 На виконання доручення голови КОДА від 21.02.2012 № 19-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  03.02.2012 «Про стан та перспективи сільськогосподарського виробництва та розвиток сільських територій Київської області»

до 05 листопада

Рибак В.П.

 

від 20.03.2012 № 14-1 На виконання доручення голови КОДА від 06.03.2012 № 21-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  27.02.2012 питання «Про стан розрахунків за спожиті енергоносії»

до 15 листопада

Лупул С.П.

 

6. Надання методичної і практичної допомоги

 

З питань внесення змін до  бюджетів сільських рад

листопад

Ульянова М.В.,

Нечипоренко І.В.

 

День надання управлінської допомоги  в Шамраївському НВК

листопад

Риченко С.П.

Заболотний О.В.

 

День надання управлінської допомоги  в Пищиківській ЗОШ

листопад

Риченко С.П.

Заболотний О.В.

 

День надання управлінської допомоги в Рогізнянському НВК

листопад

Риченко С.П.

Заболотний О.В.

 

Сектору молоді та спорту, УСЗН райдержадміністрації, виконкомам Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Шаліївської, Шапіївської, Шамраївської сільських рад.

листопад

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

7. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих  та інших допоміжних органів, наради

 

7.1. Засідання

 

Комісії з питань захисту прав дитини

21.11

Риченко С.П.

Гончарук В.О.

 

Засідання тимчасової комісії із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

21.11

Риченко С.П.,

Димань О.А.

 

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

до 21.11

Риченко С.П.,

Димань О.А.

 

Координаційної ради з питань виконання районної програми «Турбота»

18.11

Риченко С.П.,

Димань О.А.

 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Питання:

1. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у осінньо-зимовий період 2014/2015 років

26.11

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

 

Виїзне засідання “мобільного офісу”

07.11

14.11

21.11

28.11

Риченко С.П.,

Димань О.А.

 

Засідання районної спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання

28.11

Риченко С.П.,

Димань О.А.

 

Засідання районної комісії з питань призначення субсидій, надання державних допомог та пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

18.11

Риченко С.П.

Димань О.А

 

Виїзне засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об‘єктів інженерної-транспортної та іншої інфраструктури»

22.11

Риченко С.П.

Димань О.А

 

Комісії по вибору земельних ділянок під будівництво по питаннях, пов’язаних із обстеженням існуючих земельних ділянок в зв’язку із плануванням на них нового будівництва або реконструкції існуючих об’єктів

за потреби

Нечипоренко І.В.,

Гаврилюк О.Я.

 

7.2. Наради

 

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств по питанню підведення підсумків  роботи в агропромисловому комплексі району за 2014 рік та підготовки до святкування Дня працівників сільського господарства.

03.11

Нечипоренко І.В.,

Рибак В.П.

 

Нарада з головними зоотехніками с/г підприємств по підсумках роботи в галузі тваринництва за 11 місяців 2014 року

28.11

Нечипоренко І.В.,

Рибак В.П.

 

Керівників навчальних закладів

24.11

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

 

Семінар заступників з виховної роботи

 

10.11

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

 

Семінар  заступників з навчально-виховної роботи

12.11

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

 

Колегія відділу освіти

28.11

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

 

7.3. Культурно-масові заходи

 

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народ-ного мистецтва

07.11

Риченко С.П.

 

Гра-подорож «Подорож у країну прав дитини»

07.11

Риченко С.П.

 

 

Тематичний вечір «О мово моя,душа голосна України»

13.11

Риченко С.П.

 

Година толерантності «Толерантність, її роль в житті людини»

16.11

Риченко С.П.

 

День села «І знову та знайома стежка в полі…» с. Горобіївка

21.11

Риченко С.П.

 

Мітинг, панахида по загиблих жертв Голодомору 1932-1933 рр. біля пам'ятного знаку по вул.Залізничній «Горять свічки і плачуть очі тих, кого забрав Голодомору»

22.11

Риченко С.П.

 

Зустріч з очевидцями Голодомору 1932-1933 рр. «Народ пам'ятає, народ не прощає» с.Дуліцьке

22.11

Риченко С.П.

 

Година скорботи «Гіркі спомини у нашій пам'яті»

23.11

Риченко С.П.

 

7.3.1. Спортивно-масові заходи

 

Проведення районного етапу II Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

01-05.11

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

 

Першість області з гандболу на приз клубу «Стрімкий м’яч» юнаки 2001-2002 р. н.

08 - 09.11

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

 

Районні турніри з шахів, настільного тенісу та міні футболу з нагоди Дня працівників сільського господарства

16.11

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

 

Проведення районної гри брейн-ринг «Підліток і право»

26.11

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                       В.Л.Салтанюк

 

Переглядів: 832
 


Сторінка 1 з 10
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack