Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2013
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
листопада 2013


Друк

У залі засідань райдержадміністрації під головуванням очільника райдержадміністрації В.Г. Губського відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Очільник Сквирського району наголосив: "На виконання  завдань і доручень Президента України щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку територій влада створює сучасні умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні - найперше завдання для місцевої влади. Саме тому земельна, медична, освітня реформи, реформа соціального забезпечення мають працювати на підвищення якості життя селян Сквирщини. Зростання доходів та якості життя на селі Віктор Федорович Янукович називає одним із базових пріоритетів державної політики."

Переглядів: 706
  Read More...Друк

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистому закладанні наріжного каменю під будівництво нового  дитячого садка у Броварах.

- Сьогоднішня подія є свідченням сприятливого інвестиційного клімату в регіоні. Це є прикладом ефективної співпраці між владою і бізнесом. Завдяки реалізації програми «Україна для людей» на Київщині виконуються доручення Президента України щодо соціально-економічного розвитку території, – зазначив Анатолій Присяжнюк. -  Ми й надалі продовжуємо будувати нові дитсадки, дошкільні та позашкільні заклади освіти. Бровари – не виняток. Сьогодні ми присутні ще на одному такому об’єкті, де розпочато будівництво.

Переглядів: 715
  Read More...Друк

Європейський вибір залишається для України стратегічним напрямом подальшого цивілізаційного розвитку, зміцнення місця і ролі країни в сучасному конкурентному світі.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство» у Вільнюсі. Переглядів: 546

  Read More...Друк

Для України та Європейського Союзу найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС, проведення якого заплановано на березень 2014 року. Про це повідомив Радник Президента України Андрій Гончарук в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна». Переглядів: 605

  Read More...Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренка  відбулося засідання  комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміни їх цільового призначення.

Переглядів: 627
  Read More...Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.В. Нечипоренка  відбулося засідання районної комісії з відбору земельних ділянок під будівництво, в роботі якої брали участь представники установ, організацій та інженерних служб району.

Переглядів: 691
  Read More...Друк

У залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району та міста з депутатами фракцій Партії Регіонів у місцевих радах, у якій брав участь голова райдержадміністрації, депутат Київської обласної ради В.Г. Губський.

Депутатам було роз’яснено євроінтеграційні процеси України та рішення керівництва держави з цього питання.

Переглядів: 552
  Read More...Друк

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів засідання тристоронньої ради, де були присутні депутати Київської обласної ради, голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники структурних підрозділів, а також представники підприємств та громадської ради. Під час зустрічі ї було обговорено одну з  найважливіших тем сьогодення країни.

Переглядів: 640
  Read More...Друк

У Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання молодіжної ради під головуванням заступників голови Київської обласної державної адміністрації Тетяни Подашевської та Андрія Спаського.  Під час зустрічі із студентами та представниками молоді Київщини розглядалися питання щодо співпраці з молодіжними організаціями в регіоні, а також обговорили питання щодо призупинення підписання договору про асоціацію з ЄС.

Переглядів: 668
  Read More...Друк

У приміщенні Київської обласної державної адміністрації за участю заступника голови Тетяни Подашевської та представників громадської ради відбулося розширене засідання президії громадської ради при Київській облдержадміністрації щодо євроінтеграційних процесів в Україні та рішень керівництва держави з цього питання.

Під час засідання Тетяна Подашевська проінформувала присутніх про ситуацію, що склалася з процесом євроінтеграції в Україні, доповіла про економічні ризики, які несе прискорення асоціації з ЄС, підкреслюючи, що альтернативи євроінтеграційного курсу України не існує.

Переглядів: 592
  Read More...


Сторінка 1 з 8
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack