Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 12:49

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто наступні питання:

  1. 1. Про підсумки проведення  об’єктового навчання в ДНЗ №6 м. Сквира.

Доповідає: начальник відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації Микола Ворушило.

 

  1. 2. Про підсумки проведення купального сезону в 2019 році.

Доповідає: начальник відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації Микола Ворушило.

 

  1. 3. Про незадовільний протипожежний стан Сквирської ЗОШ №1 ім. Ольшевського.

Доповідає: начальник Сквирського РС полковник сл.ЦЗ Ігор ШУЛЯК

Співдоповидач: начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Заболотний

Детальніше...
 

Засідання робочої групи з розробки районних програм PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 12:25

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання робочої групи з розробки районних програм.

Розглядався стан виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у Сквирському районі на 2015-2020 роки «Молодь Сквирщини».

Були обговорені Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2020 рік,  розвитку архівної справи в районі на 2020-2024 роки, спільної Програми  територіальних громад з профілактики злочинності в районі на 2020-2023 роки,  підтримки заходів та робіт з мобілізаційної підготовки і територіальної оборони на території району на 2020-2023 роки, інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2020-2021 роки, тощо.

  
Нарада бібліотечних працівників району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 10:35

Сквирська централізована бібліотечна система на базі Сквирського академічного ліцею №1 провела нараду бібліотечних працівників району. Розпочалася нарада цікавою та пізнавальною екскурсією в музей навчального закладу, в якому зібрано матеріал про директорів, Героїв Радянського союзу, Героїв АТО та знаменитих особистостей, які в свій час закінчили школу № 1. Та найбільше вразила розповідь Заслуженого вчителя України Василя Івановича Цимбалюка, який стисло, але цікаво та захоплююче розповів про багатовікову історію не тільки навчального закладу, а й рідного краю.

Також бібліотекарі відвідали інформаційно - ресурсний центр - бібліотеку, яка вразила сучасним інтер’єром, цікавим дизайнерським рішенням, зонуванням простору для читачів та комфортними умовами для роботи педагогічного колективу. Бібліотекар Надія Петрівна Трегуб гостинно прийняла гостей, та розповіла про свій інформаційно - ресурсний центр.

Детальніше...
  
Екскурсія на підприємство PDF Друк e-mail
Четвер, 24 жовтня 2019, 14:21

З метою орієнтації майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл Сквирського району на актуальні на ринку праці професії, фахівці Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовують і проводять професіографічні екскурсії на підприємствах.

24 жовтня 2019 року учні 8-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського відвідали Сквирський хлібозавод, основним напрямком діяльності якого є виробництво хлібобулочних виробів.

Директор Сквирського хлібозаводу Рибак Олександр Миколайович розповів учням історію виникнення та розвитку підприємства, наголосив про важливість вчасного та безперебійного забезпечення населення хлібом. Начальник технологічної лабораторії Гудована Ірина Віталіївна ознайомила учасників заходу з виробничим процесом, устаткуванням та асортиментом продукції.

В ході екскурсії учні отримали інформацію про умови праці, правила внутрішнього трудового розпорядку, заробітну плату, правила прийому на роботу, можливість навчання на робочому місці та перспективи кар’єрного зростання.

  
Засідання робочої групи PDF Друк e-mail
Четвер, 24 жовтня 2019, 14:08

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич відбулося засідання робочої групи з розробки проекту районної програми фінансової підтримки КНП СРР «Сквирська ЦРЛ» на 2020 рік.

Учасники групи обговорили актуальні питання проекту програми фінансування і внесли відповідні пропозиції.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 841

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack