Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Засідання робочої групи щодо розробки районної комплексної Програми запобіганню вчинення домашнього насильства PDF Друк e-mail
Субота, 11 січня 2020, 08:50

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулося засідання робочої групи щодо розробки районної комплексної Програми запобіганню вчинення домашнього насильства.

В ході засідання було вирішено створити Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. До складу такої бригади буде входити фахівець з соціальної роботи, психолог та працівник служби у справах дітей та сім`ї.

 

«Різдвяні зустрічі». PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 січня 2020, 14:25

10 січня 2020 року за сприяння завідувача сектору освіти райдержадміністрації О. Заболотного, голови ради Профспілки Н. Чернеги та ініціативи Заслуженого вчителя України К. Плевачук у приміщенні Сквирського РЦДЮТ відбувся вечір відпочинку для ветеранів педагогічної праці «Різдвяні зустрічі».

З вітальним словом до присутніх звернулися виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська, голова Сквирської районної ради В. Гриша, помічник-консультант депутата Київської обласної ради Л. Глиняного Т. Власюк, помічник-консультант депутата Київської обласної ради В. Скрипи К. Бондарчук.

  
Виїзне засідання у с. Руда PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 січня 2020, 13:58

09 січня 2020 року під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Славінської та за участю членів робочої групи, Рудянської сільської голови Наталії Згардівської відбулося виїзне засідання, на якому розглянули звернення учасника бойових дій, учасника АТО Юрія Каспіровича та проведено обстеження житлового будинку по вулиці Польовій, 6, с. Руда

В ході обстеження було вирішено звернутися до інженера, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, для отримання звіту про технічне обстеження будівельних конструкцій житлового будинку на можливість його подальшої експлуатації.

  
Стартувала деклараційна кампанія – 2020 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 січня 2020, 07:37

З початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Граничний термін подання декларації за звітний (податковий) 2019 рік – 30.04.2020.

У разі надсилання декларації поштою платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації,  а при поданні податкової декларації в електронній формі - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Детальніше...
  
Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк e-mail
Четвер, 09 січня 2020, 13:52

8 січня 2020 року відбулося засідання комісії з  питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому було прийнято рішення щодо призначення:

  1. Щомісячної адресної допомоги 19 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;
  2. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 354 домогосподарствам;
  3. державної соціальної допомоги 4 малозабезпеченим сім‘ям;
  4. пільг за фактичним місцем проживання - 4 особам.

Провела засідання заступник голови комісії, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Капітанюк.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 859

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack